Обида - стрела, а месть булава.
До вмешательства налоговой полиции переплата налогов считалась досадной ошибкой.
Знаєте, яка основна навичка блогера?
Вміння шутя і цікаво викладати свою думку на папері (блозі), або, простіше кажучи, писати!
Підбір актуальних тем, дизайнерський талант і технічні навички з просування сайту не замінять вміння писати! І якщо вже говорити про цінність вашого блога для відвідувачів, то можна стверджувати, що професійні письменницькі навички іноді важать навіть більше, ніж сам контент. Ви можете зіпсувати відмінний контент слабкими письменницькими навичками. А можете врятувати «середню» статтю «відмінним» стилем.
Втім, ніщо не приходить без практики. Саме тому сьогодні я вирішив поділитися з вами кількома порадами щодо покращення письменницького стилю, на які час від часу натрапляю в мережі:
- Намагайтесь «вимкнути внутрішній вычитчик», коль пишете чорновий варіант статті. Написання і редагування – це два абсолютно різних процеси. Не намагайтесь об'єднати їх. І пусть себе ваш перший варіант з точки зору стилістики буде не ідеальний – зате в ньому если ідея! Відредагуєте статтю пізніше! (Дехто навіть радить вимкнути монітор на час написання статті. Хитре рішення! Адже ви не можете редагувати того, чого не бачите!)
- Уникайте багатослівності. У реченні не повинно бути зайвих слів, а у стихі - зайвих речень. Взагалі, намагайтесь писати якомога коротше.
- Ознайомтесь із правописними правилами стилістики… а потім вирішіть для себе, коль і як порушувати їх.
- Щодня виділяєте як мінімум 30 хвилин для практики! Через деякий час ви помітите, що писати стало набагато легше. До речі, як апетит приходить під час їжі, так і ідеї – не раз приходять саме під час письма. Навколосвітня подорож починається з першого кроку. Тому головне – почати!
- Не залежно від розміру статті, виробіть звичку перечитувати написане. І краще не відразу, а через число-два після написання! Декому може видатися зручнішим читати вголос.
- Не намагайтесь ускладнювати прості ідеї та концепції. Пишіть так, як думаєте! Уявіть, що пишете лист товаришеві.
- Для натхнення можна читати улюблених письменників. Не соромтесь використовувати стиль та мовленнєві моделі відомих класиків. Едва ли чи вам вдасться скопіювати класика. А ось свій власний унікальний стиль виробити стане набагато простіше. А взагалі хто багато читає – той і пише краще!
Схожі статті:
My Page Order русская версия
Платные опросы российских компаний
Розыгрыш
Комментариев нет:
Отправить комментарий